امروزه بسیاری از کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان نیازمند یادگیری کامپیوتر بعنوان یک ابزار فناوری در جهت مدرسه، دانشگاه و مشاغل مختلف هستند تا سرعت و دقت انجام امور بیشتر شود بنابراین دوره خصوصی کامپیوتر برای مبتندیان به زبان ساده و با مهارت محوری و تمرین طراحی و ارائه شده است.

امتیاز دوره
4.7/5

سرفصل دروس دوره

جواد عباس پور
جواد عباس پور

کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار
کارشناس مهندسی نرم افزار
(رزومه مدرس)

جزئیات دوره

برخی مزایای دوره

پرسش و پاسخ در هر جلسه

در هر جلسه تایمی در انتهای کلاس در نظر گرفته شده است تا در صورت نیاز دانشجویان سوالات خود را مطرح کنند.

تمرین عملی در هر جلسه

در ابتدای دوره برای افراد پروژه های ساده تعریف خواهد شد تا در هر جلسه آموزش های خود را بر روی پروژه تکمیل نمایند.

دسترسی به منابع مورد نیاز

منابع، ابزار و امکاناتی که فرد در طول دوره یا بعد از آن نیاز خواهد داشت بصورت رایگان در اختیارش قرار میگیرد.

ساعت و زمان برگزاری دوره

این دوره بصورت خصوصی برگزار می شود

تایم کلاس شناور و با مشورت و هماهنگی تنظیم خواهد شد

پرسش های پر تکرار

این دوره بسیار کامل و جامع طراحی شده و محتوای کاربردی برای همه دارد اما بیشتر مناسب افرادی است که اطلاعات کامپیوتری آنها پایین است، با ویندوز و نرم افزارهای آن میخواهند در زمان کوتاهی آشنا شوند، علم مدیریت را در یک جلسه یاد بگیرند، یک حسابداری ساده بیاموزند، پیج اینستاگرام کاری راه بیاندازند، منابع مورد نیاز در اینترنت را سریع بیابند، با تکنیک ها و ترفندهای جستجوی اینترنتی آشنا شوند، بدون استفاده از دست تایپ سریع انجام دهند، فن بیان خود را قوی کنند، در مقابل رفتارهای دیگران مناسب ترین برخورد را داشته باشند، بتوانند طراحی کنند و در نهایت یادگیری عمیق را درک کنند.

هزینه دوره بصورت کلاس خصوصی و هر جلسه 90 دقیقه ای 150 هزار تومان است که در 5 جلسه ارائه خواهد شد و برای دانشجویان نیز 10 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است

در صورتیکه هزینه دوره را بصورت یکجا در ابتدای دوره پرداخت کنید مبلغ 10 درصد به آن تخفیف داده خواهد شد در غیر اینصورت در هر جلسه هزینه آن در انتها دریافت خواهد شد.

هر فردی که متقاضی ثبت نام در دوره باشد می تواند بدون پرداخت هزینه فرم ثبت نام را تکمیل نماید و ما در اولین فرصت با شماره ایشان تماس خواهیم گرفت تا پس از ارائه جزئیات برای ثبت نام قطعی تصمیم گیری کند.

خیر، در حال حاضر صرفاً دوره بصورت حضوری برگزار می شود زیرا بدلیل مهارت محور بودن نیازمند حضور می باشد ولی احتمال اینکه در آینده بصورت غیر حضوری ارائه شود نیز وجود دارد اما تاریخ آن مشخص نیست.

مکان آموزش ها یک ساختمان مسکونی است که در طبقه همکف بعنوان دفتر کار اداری و کلاسها با امکانات ویدئو پرژکتور، صندلی، تخته وایت برد، لوازم اداری و اینترنت تجهیز شده است.

فرم ثبت نام

آیا دوره دلخواه شما در سایت وجود ندارد ؟

اینجا را کلیک کنید و فرم پیشنهاد دوره را به دلخواه تکمیل نمایید

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *